666180-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Luftaufnahmen – Beeldmateriaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beeldmateriaal
Beschreibung: De Provincie Limburg vervult een breed scala aan publieke en wettelijke taken met als speerpunten het beheer van de fysieke leefomgeving, wegbeheer, ruimtelijke ordening en Vergunningverlening, maar ook toezicht en handhaving. Voor een effectieve en efficiënte uitvoering van deze taken is betrouwbare, actuele en historische, gedetailleerde informatie over de omgeving onmisbaar. De Provincie Limburg is op zoek naar een volledige Software as a Service (SaaS)-oplossing voor het ontsluiten en beschikbaar stellen van een beeldbank voor zowel historisch beeldmateriaal (perceel 1) als actueel beeldmateriaal (perceel 2).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Historisch beeldmateriaal
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie documentatie
Los: LOT-0002
Titel: Actueel beeldmateriaal
666180-2026 - Competition
Netherlands – Aerial photography services – Beeldmateriaal
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beeldmateriaal
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79961200 Aerial photography services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 71355100 Photogrammetry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Historisch beeldmateriaal
Options:
Description of the options: Zie documentatie
Lot: LOT-0002
Title: Actueel beeldmateriaal