666183-2023 - Wettbewerb
Belgien – Arzneimittel – Levering van farmaceutische en parafarmaceutische producten voor de bewoners van het WZC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van farmaceutische en parafarmaceutische producten voor de bewoners van het WZC
Beschreibung: Levering van farmaceutische en parafarmaceutische producten voor de bewoners van het WZC
Interne Kennung: 10/31/2023 10:59 AM 3PID6 2023-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023-05
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711540 Parapharmazeutische Cremes oder Lotionen