666183-2026 - Wettbewerb
Schweden – Informations- und Werbeerzeugnisse – Profilprodukter
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Profilprodukter
Beschreibung: Karolinska har behov av ett ramavtal för profilerade artiklar. Behovet består av ett fast sortiment och av ett övrigt sortiment då verksamheternas behov varierar över tid och från verksamhet till verksamhet. Karolinska avser att teckna ett ramavtal med 1 leverantör efter genomförd upphandling.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132715:Lot:1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 förlängningsoptioner