Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Osiedle 40
Stadt: Rymanów
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: ul. Osiedle 40
Miejscowość: Rymanów