2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van kantoormateriaal
Beschreibung: De raamovereenkomst heeft betrekking op het leveren van kantoormateriaal aan verschillende entiteiten zie 1.2 Identiteit van de aanbesteder. De bestellers kunnen producten bestellen uit: - het kernassortiment - het aanvullend aanbod
Interne Kennung: PPP0WX-140/6098/CT/2026/144
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CT/2026/144_1
666203-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0WX-140/6098/CT/2026/144
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: CT/2026/144_1