See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Szczurowa wraz z liniami zasilającymi 110 kV i 15 kV dla przyłączenia Farmy fotowoltaicznej PV Szczurowa o mocy 68 MW oraz wzmocnienia sieci dystrybucyjnej Oddziału Tarnów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie przebudowy stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Szczurowa wraz z liniami zasilającymi 110 kV i 15 kV. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w SWZ (Załącznik nr 12 do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/04017/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzystał z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokonał badania i oceny ofert, a następnie dokonał kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001