2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verpakkingsmateriaal voor Rotterdam Inclusief
Beschreibung: Rotterdam Inclusief (hierna: RI) is een arbeid- en mensontwikkelbedrijf van de Aanbestedende Dienst waar we zo veel mogelijk Rotterdammers toegang geven tot werk. Binnen RI worden uiteenlopende werkzaamheden uitgevoerd, waaronder assemblage van elektrische apparaten, confectiewerkzaamheden en activiteiten op het gebied van in, om en verpakken. De diverse verpakkings- en assemblagewerkzaamheden worden uitgevoerd in opdracht van verschillende externe opdrachtgevers. De Opdracht met kenmerk 1-L-0084006-26 gaat over het leveren van verpakkingsmaterialen die geschikt zijn voor het verpakken van goederen die bestemd zijn voor de industrie en dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 24910000 Klebstoffe
5. Los
Los: LOT-0000