666237-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten – Obnova zgrade i perivoja u kompleksu Novi dvori u Zaprešiću
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova zgrade i perivoja u kompleksu Novi dvori u Zaprešiću
Beschreibung: Radovi na obnovi i rekonstrukciji zgrada u kompleksu Novi dvori u Zaprešiću
Interne Kennung: VV-4/23
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obnova Dvorca s gradnjom sunčane elektrane
Beschreibung: Rekonstrukcija građevine i prenamjena gospodarske namjene, pretežito ugostiteljsko turističke djelatnosti građevina Dvorca u ugostiteljsku građevinu 2. skupine.
Interne Kennung: VV-4/23-1