666240-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Geodézia, valamint kitérő és vágánymérési feladat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geodézia, valamint kitérő és vágánymérési feladat
Beschreibung: Geodéziai munkák, valamint kitérő és vágánymérés feladatainak elvégzése három részben összesen 3 év időtartamban az alábbi munkák és mennyiségek figyelembe vételével: Vágányszabályozás (továbbiakban: FKG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 914.700 vfm/év Gépi kitérőszabályozás (továbbiakban: KIAG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 10.000 csoport/év Gépi ágyazatrostálás geodéziai előkészítése mennyiség: 30.000 vfm/év Közreműködés kitérő cserénél - mennyiség: 150 db 8h-s műszak/év Vágánymérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés- mennyiség: 75.000 vfm/év Kitérő mérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés - mennyiség: 200 csoport/év.
Vorherige Bekanntmachung: 143656-2026
Interne Kennung: EKR001602072025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nyugat-Mo-i régió (PTI Pécs)
Beschreibung: Geodéziai munkák, valamint kitérő és vágánymérés feladatainak elvégzése három részben összesen 3 év időtartamban az alábbi munkák és mennyiségek figyelembe vételével: Vágányszabályozás (továbbiakban: FKG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 152.450 vfm/év Gépi kitérőszabályozás (továbbiakban: KIAG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 1.667 csoport/év Gépi ágyazatrostálás geodéziai előkészítése mennyiség: 5.000 vfm/év Közreműködés kitérő cserénél - mennyiség: 25 db 8h-s műszak/év Vágánymérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés - mennyiség: 12.500 vfm/év Kitérő mérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés - mennyiség: 33 csoport/év.
Interne Kennung: EKR001602072025/1
Los: LOT-0002
Titel: Közép-Mo-irégió (PTI Budapest, PTI Szeged)
Beschreibung: Geodéziai munkák, valamint kitérő és vágánymérés feladatainak elvégzése három részben összesen 3 év időtartamban az alábbi munkák és mennyiségek figyelembe vételével: Vágányszabályozás (továbbiakban: FKG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 457.350 vfm/év Gépi kitérőszabályozás (továbbiakban: KIAG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 5.000 csoport/év Gépi ágyazatrostálás geodéziai előkészítése mennyiség: 15.000 vfm/év Közreműködés kitérő cserénél - mennyiség: 75 db 8h-s műszak/év Vágánymérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés- mennyiség: 37.500 vfm/év Kitérő mérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés - mennyiség: 100 csoport/év.
Interne Kennung: EKR001602072025/2
Los: LOT-0003
Titel: Északkelet-Mo-i régió (PTI Miskolc, PTI Debrecen)
Beschreibung: Geodéziai munkák, valamint kitérő és vágánymérés feladatainak elvégzése három részben összesen 3 év időtartamban az alábbi munkák és mennyiségek figyelembe vételével: Vágányszabályozás (továbbiakban: FKG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 304.900 vfm/év Gépi kitérőszabályozás (továbbiakban: KIAG szabályozás) geodéziai előkészítése mennyiség: 3.333 csoport/év Gépi ágyazatrostálás geodéziai előkészítése mennyiség: 10.000 vfm/év Közreműködés kitérő cserénél - mennyiség: 50 db 8h-s műszak/év Vágánymérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés - mennyiség: 25.000 vfm/év Kitérő mérés Track-Scan készülékkel + kiértékelés + pilóta nélküli légijárművel (drón) végzett felmérés - mennyiség: 67 csoport/év.
Interne Kennung: EKR001602072025/3