See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja Dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 72 niepodzielne części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje
Interne Kennung: NLZ.2021.271.63
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 21 Worki do moczu
Beschreibung: część 21 Worki do moczu
Interne Kennung: część 21