666260-2026 - Wettbewerb
Polen – Jacketts – Dostawa kurtek wielofunkcyjnych dla pracowników drużyn konduktorskich i drużyn trakcyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kurtek wielofunkcyjnych dla pracowników drużyn konduktorskich i drużyn trakcyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kurtek wielofunkcyjnych dla pracowników drużyn konduktorskich i drużyn trakcyjnych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: PHR.240.3544.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak