See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa środków trwałych do pomieszczeń praktycznej nauki zawodu w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania pn.: "Zakup i dostawa środków trwałych do pomieszczeń praktycznej nauki zawodu w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach , związanych z realizacją projektu pn. „Wyposażenie sal do praktycznej nauki zawodu wraz z niezbędną infrastrukturą w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach”. Zamówienie realizowane jest przez Zamawiającego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji. Miejsce dostawy: Górnośląskie Centrum Edukacyjne im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Stefana Okrzei 20, 44-100 Gliwice. Niniejsze zamówienie zostało ujęte w planie postępowań miejskiej jednostki organizacyjnej, na rzecz której prowadzone jest postępowanie o udzielenie zamówienia. Numer planu postępowań w BZP: nr 2026/BZP 00014717/04/P nr pozycji 2.2.1 Zamawiający nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej przez Wykonawcę. Zamówienie podzielone jest na 2 części wymienione poniżej. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu dopuszcza możliwość składania ofert częściowych – Wykonawca może złożyć ofertę na każdą część zamówienia. CZĘŚĆ NR 1 Zakup i dostawa tokarek, frezarek i innych urządzeń konwencjonalnych wraz z wyposażeniem CZĘŚĆ NR 2 Zakup i dostawa tokarek i frezarek CNC z oprogramowaniem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zawarty jest w ZAŁĄCZNIKU nr 7 OPZ. Wymagany termin gwarancji: Wymagany termin gwarancji: min. 24 miesięcy , max 36 miesięcy licząc od dnia końcowego odbioru przedmiotu umowy przy czym okres gwarancji ma być równy okresowi rękomi , Wymagany termin rękojmi: Wymagany termin rękojmi: min. 24 miesięcy , max 36 miesięcy licząc od dnia końcowego odbioru przedmiotu umowy przy czym okres rękojmi ma być równy okresowi gwarancji .
Vorherige Bekanntmachung: 419248-2026
Interne Kennung: OR.271.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 42621100 CNC-Drehmaschine, 42612000 Bearbeitungszentrum, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 Zakup i dostawa tokarek, frezarek i innych urządzeń konwencjonalnych wraz z wyposażeniem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 Zakup i dostawa tokarek i frezarek CNC z oprogramowaniem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine, 42612000 Bearbeitungszentrum, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket