See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z firm”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z firm : Zadanie 1 Przyjęcie i zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 200301; 200199 w ilości do 2300 Mg. Zadanie2 Przyjęcie i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych o kodzie 150106 w ilości do 10 Mg. Zadanie3 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów opakowaniowych o kodzie 150101; 150102; 150103; 150104; 150107 w ilości do 100 Mg. Zadanie 4 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 170101; 170102; 170103; 170107 w ilości do250 Mg Zadanie 5 Przyjęcie i zagospodarowanie odpady izolacyjne o kodzie 170604 w ilości do 10Mg. Zadanie 6 Przyjęcie i zagospodarowanie innych nie ulegających biodegradacji kod 200203 w ilości do 10Mg. Zadanie 7 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 200201; 200108 w ilości do 50 Mg. Zadanie 8 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych o kodzie 200307 w ilości do 70 Mg. Zadanie 9 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 200303 do 30Mg. Zadanie 10 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów opakowaniowych z tekstyliów o kodzie 15 0109 do 20Mg
Interne Kennung: PA/07/KA/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z firm
Beschreibung: Zadanie 1 Przyjęcie i zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 200301; 200199 w ilości do 2300 Mg.
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 2 300 Tonnen
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z firm Zadanie2 Przyjęcie i zagospodarowanie zmieszanych odpadów opakowaniowych o kodzie 150106 w ilości do 10 Mg.
Interne Kennung: Zadanie2
Menge: 10 Tonnen
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie3 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów opakowaniowych o kodzie 150101; 150102; 150103; 150104; 150107 w ilości do 100 Mg.
Interne Kennung: Zadanie3
Menge: 100 Tonnen
Los: LOT-0004
Beschreibung: Zadanie 4 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o kodzie 170101; 170102; 170103; 170107 w ilości do250 Mg
Interne Kennung: Zadanie4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zadanie 5 Przyjęcie i zagospodarowanie odpady izolacyjne o kodzie 170604 w ilości do 10Mg
Interne Kennung: Zadanie5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Zadanie 6 Przyjęcie i zagospodarowanie innych nie ulegających biodegradacji kod 200203 w ilości do 10Mg
Interne Kennung: Zadanie6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Zadanie 7 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 200201; 200108 w ilości do 50 Mg.
Interne Kennung: Zadanie7
Menge: 50 Tonnen
Los: LOT-0008
Beschreibung: Zadanie 8 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych o kodzie 200307 w ilości do 70 Mg.
Interne Kennung: Zadanie 8
Menge: 70 Tonnen
Los: LOT-0009
Beschreibung: Zadanie 9 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 200303 do 30Mg.
Interne Kennung: Zadanie9
Menge: 30 Tonnen
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 9 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów z czyszczenia ulic i placów o kodzie 200303 do 30Mg.
Beschreibung: Zadanie 10 Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów opakowaniowych z tekstyliów o kodzie 15 0109 do 20Mg
Interne Kennung: Zadanie 10