666298-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Geräte – ROLE képesség biztosítása DBR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROLE képesség biztosítása DBR
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya: ROLE szintű ellátó egységek egészségügyi és egyéb működését biztosító szakanyagok, eszközök és szolgáltatások beszerzése, nettó 45 960 046 803 Ft keretösszeg erejéig, 48 hónap időtartamban. Termékkategóriák és tervezett mennyiségek: I. Egészségügyi szakanyagok 1 317 825 darab II. Egészségügyi tárgyi eszközök 3 931 darab III. Egészségügyi bútorzat 2 788 darab IV. Egészségügyi konténerek, sátorkészletek 8 készlet V. ROLE szintek működését biztosító és támogató eszközök és szolgáltatások 107 000 darab A dinamikus beszerzési rendszerben kötendő legmagasabb szerződéses érték termékkategóriánként: I. nettó 3 341 637 000 Ft II. nettó 1 102 568 844 Ft III. nettó 79 555 059 Ft IV. nettó 1 208 945 926 Ft V. nettó 4 225 000 000 Ft Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. A részvételre jelentkezőnek részvételi jelentkezésében, a közbeszerzési eljárásban történő benyújtásakor nyilatkoznia kell arról, hogy részvételi jelentkezése tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési vagy koncessziós szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom, amely EKR kitöltendő nyomtatvány formájában benyújtandó. (Részletes leírás KKD-ban).
Interne Kennung: EKR001398142026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya: ROLE szintű ellátó egységek egészségügyi és egyéb működését biztosító szakanyagok, eszközök és szolgáltatások beszerzése, nettó 45 960 046 803 Ft keretösszeg erejéig 48 hónap időtartamban. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Termékkategóriák és tervezett mennyiségek: Egészségügyi szakanyagok 1 317 825 darab Egészségügyi tárgyi eszközök 3 931 darab Egészségügyi bútorzat 2 788 darab Egészségügyi konténerek, sátorkészletek 8 készlet ROLE szintek működését biztosító és támogató eszközök és szolgáltatások 107 000 darab A dinamikus beszerzési rendszerben kötendő legmagasabb szerződéses érték termékkategóriánként: I. nettó 3 341 637 000 Ft II. nettó 1 102 568 844 Ft III. nettó 79 555 059 Ft IV. nettó 1 208 945 926 Ft V. nettó 4 225 000 000 Ft Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségek határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. (A Közbeszerzési Hatóság keretében működő Tanács útmutatója a dinamikus beszerzési rendszerről (2022. február 10.) A DBR-be az alkalmassági feltételeknek megfelelő minden részvételre jelentkező felvételre kerül, az ajánlattételre felhívandó részvételre jelentkezők száma nem kerül korlátozásra. Ajánlatkérő a műszaki leírás meghatározása tekintetében felhívja a figyelmet a 16/2012. (II.16.) Korm. rendelet 9. §-ban foglaltakra: Az orvostechnikai eszköz megfelelőségét az ajánlattevő az MDR-ben, az IVDR-ben, illetve az orvostechnikai eszközökről szóló rendeletben, vagy az in vitro diagnosztikai orvostechnikai eszközökről szóló rendeletben előírtak szerint megfelelőségi nyilatkozattal és - ha az orvostechnikai eszköz vagy az in vitro diagnosztikai orvostechnikai eszköz forgalomba hozatalához az MDR, az IVDR, illetve az orvostechnikai eszközökről szóló rendelet, vagy az in vitro diagnosztikai orvostechnikai eszközökről szóló rendelet alapján szükséges - CE megfelelőségi tanúsítvánnyal köteles igazolni.
Interne Kennung: EKR001398142026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39711130 Kühlschränke, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 44619000 Sonstige Behälter, 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen