2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om de terreinen van 13 kantoorlocaties door geheel Nederland.
Interne Kennung: 31214009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden - Perceel 1 Noord-West
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om terreinen op 6 RWS kantoorlocaties in Noord en West Nederland.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Meerwerk in deze aanbesteding betreft meerdere stelposten en herzieningsclausules, die in meer detail zijn omschreven in de aanbestedingsleidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden - Perceel 2 Zuid-Oost
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om terreinen op 4 kantoorlocaties van RWS in Zuid en Oost Nederland.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Terreinonderhoud RVB huurpanden - Perceel 3 KNMI
Beschreibung: De aan te besteden opdracht betreft het dagelijks beheer van de terreinen rond de gehuurde (kantoor)panden van het Rijksvastgoedbedrijf, waarvoor Rijkswaterstaat de facilitaire verantwoordelijkheid heeft. Het gaat in totaal om terreinen op 3 kantoorlocaties van de KNMI door geheel Nederland.
Interne Kennung: 3