See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Računala i računalna oprema opće namjene
Beschreibung: Računala i računalna oprema opće namjene
Interne Kennung: 7004
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobna računala i monitori
Beschreibung: Nabava obuhvaća kupnju i isporuku računalne opreme sukladno zahtijevanim specifikacijama, troškovnicima i ostalim zahtjevima koji će se preciznije odrediti u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu. Kategorija 1. - Osobna računala i monitori obuhvaća: stolna računala, prijenosna računala, All-in-one računala, tablet računala, monitore te po potrebi drugu računalnu opremu opće namjene koju Naručitelj odredi u pozivu na dostavu ponuda.
Interne Kennung: 7004-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Računalna oprema za posebne namjene
Beschreibung: Nabava obuhvaća kupnju i isporuku računalne opreme sukladno zahtijevanim specifikacijama, troškovnicima i ostalim zahtjevima koji će se preciznije odrediti u pozivu na dostavu ponuda za svaku zasebnu nabavu. Kategorija 2. - Računalna oprema za posebne namjene obuhvaća: posebne računalne konfiguracije, klastere, radne stanice, poslužitelje (servere) te po potrebi drugu računalnu opremu za posebne namjene koju Naručitelj odredi u pozivu na dostavu ponuda.
Interne Kennung: 7004-2