See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 2.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 3.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 4.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 5.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 6.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 7.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 7.
Los: LOT-0008
Titel: 8.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 8.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 9.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 10.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 11.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 12.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 13.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 14.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 15.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 16.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 17.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 18.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 19.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 20.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 21.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: 22.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 22.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: 23.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 23.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: 24.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 24.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: 25.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 25.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: 26.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 26.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: 27.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 27.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 28.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: 29.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 29.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: 30.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 30.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: 31.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 31.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: 32.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 32.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: 33.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 33.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: 34.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 34.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: 35.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 35.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: 36.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 36.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: 37.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 37.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: 38.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 38.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: 39.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 39.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: 40.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 40.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: 41.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 41.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: 42.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 42.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: 43.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 43.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: 44.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 44.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: 45.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 45.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: 46.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 46.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: 47.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 47.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: 48.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 48.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: 49.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 49.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: 50.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 50.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: 51.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 51.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: 52.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 52.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: 53.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 53.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: 54.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 54.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: 55.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 55.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: 56.Sterylne wyroby medyczne jednorazowego użytku - powtórka
Beschreibung: 56.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-76PNU-2026 zadanie nr 56