See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyroby medyczne jednorazowego użytku- sprzęt drobny chirurgiczny, klipsy i inne
Beschreibung: Wyroby medyczne jednorazowego użytku- sprzęt drobny chirurgiczny, klipsy i inne w podziale na 15 części.
Interne Kennung: DZP/220/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Klips polimerowy - 350 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Paski do zamykania ran - 13 000 zestawów.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Jednorazowa łyżka do videolaryngoskopu McGrath MAC - 7500 opakowań.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: WOSK KOSTNY - 5000 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Akcesoria do systemu nawigacji Stealth Station ENT- Własność zamawiającego - 5 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Dreny do irygacji - 100 opakowań.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Czujnik saturacji tkankowej - 600 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Ostrze chirurgiczne z trzonkiem - 9000 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Igła do nakłucia lędźwiowego - 4400 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Nebulizator - 800 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Nebulizator II - 2300 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Ostrze chirurgiczne - 200000 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Cewniki balonowe - 6 pozycji asortymentowych.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Klipsownica - 400 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Jednorazowy retraktor laparoskopowy - 60 sztuk.
Interne Kennung: Pakiet nr 15