666341-2023 - Wettbewerb
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Sporządzenie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi powiatowej nr 4514F - ulica Obwodowa, Żagań do DK 12”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa drogi powiatowej nr 4514F - ulica Obwodowa, Żagań do DK 12”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienie jest opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy wraz z budową drogi powiatowej nr 4514F w m. Żagań, z uzyskaniem decyzji o zgodzie na realizację inwestycji drogowej (ZRID), oraz wsparcie Zamawiającego w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na roboty budowlane na postawie dokumentacji projektowej wykonanej w ramach przedmiotu niniejszego zamówienia a także pełnienie nadzoru autorskiego. Początek opracowania zlokalizowany jest na granicy pasa drogowego drogi krajowej nr 12 przy Skwerze Czołgistów w północnej części m. Żagań a koniec na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1064F ul. Żelazna również w Żaganiu. Całkowita długość przebudowywanego odcinka wynosi około 6,8 km. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia - TOM II SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy w sprawie zamówienia publicznego – Wzorze Umowy stanowiącym TOM III SWZ. 3. Zam. jest finans. z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
Interne Kennung: ZP.272.16.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienie jest opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy wraz z budową drogi powiatowej nr 4514F w m. Żagań, z uzyskaniem decyzji o zgodzie na realizację inwestycji drogowej (ZRID), oraz wsparcie Zamawiającego w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na roboty budowlane na postawie dokumentacji projektowej wykonanej w ramach przedmiotu niniejszego zamówienia a także pełnienie nadzoru autorskiego. Początek opracowania zlokalizowany jest na granicy pasa drogowego drogi krajowej nr 12 przy Skwerze Czołgistów w północnej części m. Żagań a koniec na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1064F ul. Żelazna również w Żaganiu. Całkowita długość przebudowywanego odcinka wynosi około 6,8 km. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia - TOM II SWZ oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy w sprawie zamówienia publicznego – Wzorze Umowy stanowiącym TOM III SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia przez cały okres wykonywania umowy łącznego udziału pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, używanych przy wykonywaniu umowy, na poziomie i na zasadach określonych w ustawie z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 875 ze zm.). 4. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Niedokonanie podziału zamówienia na części wynika z faktu, iż przedmiot zamówienia obejmuje kilka branż projektowych i istnieje potrzeba skoordynowania działań wykonawców wszystkich branż realizujących poszczególne części zamówienia. Podział zamówienia na części zagroziłby właściwemu i terminowemu wykonaniu zamówienia. Ponadto dla przedmiotowej inwestycji drogowej konieczne będzie uzyskanie jednej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla całej inwestycji drogowej, co uniemożliwia podział zamówienia poprzez opracowanie dokumentacji dla odcinków drogi, ponieważ niemożliwe byłoby uzyskanie decyzji o ZRID dla poszczególnych odcinków. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP. 6. Zamawiający nie przewiduje określania w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej ani jej nie wymaga do złożenia oferty. 8. Klauzula informacyjna dotycząca RODO została opisana w pkt. 27 SWZ 9. Zamówienie jest finansowane ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation