2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi informacyjno-promocyjne projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy - etap I. Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX. 07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX. 07 Kultura
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług informacyjno-promocyjnych dotyczących realizowanego przez Zamawiającego projektu pn. Rozbudowa Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – etap I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 3 – PN – 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen, 79952000 Event-Organisation, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0001