Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45248100 Bau von Kanalschleusen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Niederlande
Zusätzliche Informationen: gemeente Helmond
Allgemeine Informationen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45248100 Bouwen van kanaalsluizen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Aanvullende informatie: gemeente Helmond
Algemene informatie