66637-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Wdrożenie e-usług związanych z RPiGN poprzez platformę internetową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie e-usług związanych z RPiGN poprzez platformę internetową
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa Wdrożenie e-usług związanych z RPiGN poprzez platformę internetową szczegółowo opisana w zał. nr 5 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. 2. Celem projektu jest wprowadzenie e-usług związanych z RPiGN poprzez platformę internetową. Projekt ten ma na celu cyfryzację i usprawnienie zarządzania danymi geodezyjnymi i katastralnymi, co umożliwi dokładniejszy i łatwiejszy dostęp do tych informacji w celach planistycznych i rozwojowych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Optionen
Beschreibung der Optionen.