666376-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Miasta Radomska w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Miasta Radomska w okresie od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Miasta Radomska w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. Zakres zamówienia obejmuje wyposażenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w pojemniki i worki na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane, zorganizowanie, prowadzenie i wyposażenie w pojemniki dodatkowych Pomocniczych Punktów selektywnego zbierania odpadów oraz odbiór odpadów komunalnych z ww. nieruchomości oraz Punktów - a następnie ich transport do miejsca ich zagospodarowania, tj. do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Płoszowie.
Interne Kennung: PZP.271.1.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
666376-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PZP.271.1.26.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych