666388-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, instalacja, uruchomienie i konfiguracja platformy zapobiegania zagrożeniom wraz ze wsparciem technicznym oraz zapewnieniem godzin eksperckich.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja, uruchomienie i konfiguracja platformy zapobiegania zagrożeniom wraz ze wsparciem technicznym oraz zapewnieniem godzin eksperckich.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest: 1.1.Dostawa Oprogramowania niezbędnego do prawidłowego działania Platformy zapobiegania zagrożeniom; 1.2 Instalacja, uruchomienie i konfiguracja Oprogramowania dostarczonego w ramach Platformy zapobiegania zagrożeniom, na zasadach wskazanych w punkcie VII OPZ, wraz ze sporządzeniem i przekazaniem Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej; 1.3 Zapewnienie wsparcia technicznego dla Oprogramowania dostarczonego w ramach Platformy zapobiegania zagrożeniom na zasadach szczegółowo opisanych w pkt IX OPZ; 1.4.zapewnienie świadczenia usługi Godzin Eksperckich na zlecenie Zamawiającego, na zasadach szczegółowo opisanych w pkt VIII OPZ. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Wszystkie wymagania określone w rozdziale II SWZ – OPZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych z uwagi na jednorodność przedmiotu zamówienia. Zapewniona zostaje w ten sposób jednolitość świadczenia usług wdrożeniowych i wsparcia technicznego oraz zwiększa się odpowiedzialność Wykonawcy za rezultat końcowy. Podział zamówienia na części doprowadziłby do tego, że w każdej z lokalizacji Zamawiający miałby inne rozwiązanie (istniałoby ryzyko braku kompatybilności, ustalenia odpowiedzialności strony za potencjalną awarię i jednolitego sposobu działania obydwu rozwiązań), co oznaczałaby znaczący wzrost zaangażowania Zamawiającego do nadzoru i koordynacji nad realizacją zamówień oraz generowałoby dodatkowy, niepotrzebny wzrost kosztów u Zamawiającego. 7. W przypadku, gdy rozdział II SWZ – OPZ odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z OPZ oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych niż w przywołanych w rozdziale II SWZ. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający nie przewiduje zamówień na dodatkowe dostawy, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 10. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części, nie zostaną mu przyznane. 11.Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuję się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, o których mowa w art. 5k tego rozporządzenia w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 12. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 13. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ.
Interne KennungCOI-ZAK.262.60.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ