666392-2026 - Wettbewerb
Lettland – Medizinische Geräte – Medicīnas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicīnas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Beschreibung: Medicīnas iekārtu un aprīkojuma iegāde
Interne Kennung: VSIA NRC "Vaivari" 2026/38
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektrokardiogrāfs uz ratiņiem ar vakuumelektrodu sistēmu
Los: LOT-0002
Titel: 6 minūšu iešanas testa iekārta 3gab.
Los: LOT-0003
Titel: Elektroniska ieelpas muskulatūras novērtēšanas un treniņu iekārta 2gab.
Los: LOT-0004
Titel: Pasīvo locītavas kustību izstrādes ierīce celim 3gab.
Los: LOT-0005
Titel: Gaismas terapijas iekārta 2gab.
Los: LOT-0006
Titel: Slēgta tipa baktericīdas lampas 8gab.
Los: LOT-0007
Titel: Masāžas kušete 2gab.
Los: LOT-0008
Titel: Dušas krēsls stiprināms pie sienas
Los: LOT-0009
Titel: Tualetes poda paaugstinājums ar rokturiem 3gab.
Los: LOT-0010
Titel: 3 daļu aizslietnis 1gab.
Los: LOT-0011
Titel: Spieķis 4gab.
Los: LOT-0012
Titel: Eliptiskais trenažieris bērniem un pusaudžiem
Los: LOT-0013
Titel: Velotrenažieris ar muguras balstu bērniem un pusaudžiem
Los: LOT-0014
Titel: Griestu sliedes iekares sistēma
Los: LOT-0015
Titel: Aprīkojums Therasuit metodei
Los: LOT-0016
Titel: Videolaringoskops
Los: LOT-0017
Titel: Rektoskops
Los: LOT-0018
Titel: Pacientu skapīši pie gultas 68gab.
Los: LOT-0019
Titel: Asinsspiediena mērīšanas iekārta uz statīva 13gab.
Los: LOT-0020
Titel: Pedikīra iekārta