See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratórne vybavenie potrebné pre proces vyraďovania JE V1 II. etapa – Časť C - zariadenia pre rádiochemické analýzy (C12.2C)
Beschreibung: Predmetom zákazky je doplnenie prístrojového vybavenia laboratórií odboru kontroly chemických režimov JAVYS, a.s. o zariadenia, ktoré budú slúžiť na meranie aktivity vzoriek súvisiacich s operatívnou kontrolou kvapalných a plynných výpustí z JE V1 pri jej vyraďovaní v zmysle rozhodnutia ÚVZ Slovenskej republiky ako držiteľa povolenia na vyraďovanie JE V1, resp. v prípade prekročenia limitných hodnôt uvedených v uvedenom Rozhodnutí ÚVZ SR, hrozia JAVYS, a.s. sankcie v súlade s platnou legislatívou SR. Zariadenia budú tiež slúžiť na rádiochemické analýzy vzoriek RAO vznikajúcich v rámci projektu D4.7 za účelom ich charakterizácie, posúdenia ďalšieho nakladania s týmito RAO a preukázania dodržania limít a podmienok pri ich uložení na RÚ RAO v Mochovciach. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvoria: Príloha č. 2: Vzor zmluvy a Príloha č. 5 Technická špecifikácia uvedené v Časti C. súťažných podkladov.
Interne Kennung: 549091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341500 Ausrüstung für Kontaminationsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 48960000 Treiber- und Systemsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 72252000 Datenarchivierung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je doplnenie prístrojového vybavenia laboratórií odboru kontroly chemických režimov JAVYS, a.s. o zariadenia, ktoré budú slúžiť na meranie aktivity vzoriek súvisiacich s operatívnou kontrolou kvapalných a plynných výpustí z JE V1 pri jej vyraďovaní v zmysle rozhodnutia ÚVZ Slovenskej republiky ako držiteľa povolenia na vyraďovanie JE V1, resp. v prípade prekročenia limitných hodnôt uvedených v uvedenom Rozhodnutí ÚVZ SR, hrozia JAVYS, a.s. sankcie v súlade s platnou legislatívou SR. Zariadenia budú tiež slúžiť na rádiochemické analýzy vzoriek RAO vznikajúcich v rámci projektu D4.7 za účelom ich charakterizácie, posúdenia ďalšieho nakladania s týmito RAO a preukázania dodržania limít a podmienok pri ich uložení na RÚ RAO v Mochovciach. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvoria: Príloha č. 2: Vzor zmluvy a Príloha č.5 Technická špecifikácia uvedené v Časti C. súťažných podkladov.
Interne Kennung: ZM-65-25-2-00813-03310