666425-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Medizinische Verbrauchsartikel – OSKRBA Z MEDICINSKO POTROŠNIM MATERIALOM IN ZDRAVILI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSKRBA Z MEDICINSKO POTROŠNIM MATERIALOM IN ZDRAVILI
Beschreibung: OSKRBA Z MEDICINSKO POTROŠNIM MATERIALOM IN ZDRAVILI
Interne Kennung: JN_3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hospitalna higiena
Beschreibung: Hospitalna higiena
Interne Kennung: 576867
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Inkontinenca
Beschreibung: Inkontinenca
Interne Kennung: 576868
Los: LOT-0003
Titel: Kartuše za aparat I-Stat
Beschreibung: Kartuše za aparat I-Stat
Interne Kennung: 576869
Los: LOT-0004
Titel: Set za spinalno analgezijo
Beschreibung: Set za spinalno analgezijo
Interne Kennung: 576870
Los: LOT-0005
Titel: LLETZ elektrode in ligasure
Beschreibung: LLETZ elektrode in ligasure
Interne Kennung: 576871
Los: LOT-0006
Titel: Obvezilni material
Beschreibung: Obvezilni material
Interne Kennung: 576872
Los: LOT-0007
Titel: Papir za CTG, UZ + gel za UZ
Beschreibung: Papir za CTG, UZ + gel za UZ
Interne Kennung: 576873
Los: LOT-0008
Titel: Dilatacijski material
Beschreibung: Dilatacijski material
Interne Kennung: 576874
Los: LOT-0009
Titel: Pribor za odvzem krvi
Beschreibung: Pribor za odvzem krvi
Interne Kennung: 576875
Los: LOT-0010
Titel: Hitri test za dokazovanje razpoka plodovih ovojev
Beschreibung: Hitri test za dokazovanje razpoka plodovih ovojev
Interne Kennung: 576876
Los: LOT-0011
Titel: Kivete za hemocue aparat za določanje hemoglobina
Beschreibung: Kivete za hemocue aparat za določanje hemoglobina
Interne Kennung: 576877
Los: LOT-0012
Titel: Kirurške rokavice
Beschreibung: Kirurške rokavice
Interne Kennung: 576878
Los: LOT-0013
Titel: Pregledne rokavice
Beschreibung: Pregledne rokavice
Interne Kennung: 576879
Los: LOT-0014
Titel: Sanitetni material
Beschreibung: Sanitetni material
Interne Kennung: 576880
Los: LOT-0015
Titel: Seti za carski rez
Beschreibung: Seti za carski rez
Interne Kennung: 576881
Los: LOT-0016
Titel: Seti za epiduralno analgezijo
Beschreibung: Seti za epiduralno analgezijo
Interne Kennung: 576882
Los: LOT-0017
Titel: Šivalni material
Beschreibung: Šivalni material
Interne Kennung: 576883
Los: LOT-0018
Titel: Ostali medicinsko potrošni material
Beschreibung: Ostali medicinsko potrošni material
Interne Kennung: 576884
Los: LOT-0019
Titel: Medicinski pripomočki za enkratno uporabo za Karl Storz endoskopski stolp in endomat
Beschreibung: Medicinski pripomočki za enkratno uporabo za Karl Storz endoskopski stolp in endomat
Interne Kennung: 576885
Los: LOT-0020
Titel: Vrečke za varno morseliranje+ vrečke za tkiva + troakarji
Beschreibung: Vrečke za varno morseliranje+ vrečke za tkiva + troakarji
Interne Kennung: 576886
Los: LOT-0021
Titel: Zdravila
Beschreibung: Zdravila
Interne Kennung: 576887
Los: LOT-0022
Titel: Elektrokirurški nož, elektrode
Beschreibung: Elektrokirurški nož, elektrode
Interne Kennung: 576888
Los: LOT-0023
Titel: Kanile i.v.
Beschreibung: Kanile i.v.
Interne Kennung: 576889
Los: LOT-0024
Titel: Dodatki za perfuzor in črpalko Braun + brizge in infuzijski sistemi
Beschreibung: Dodatki za perfuzor in črpalko Braun + brizge in infuzijski sistemi
Interne Kennung: 576890
Los: LOT-0025
Titel: Infuzijski sistemi, katetri, sonde
Beschreibung: Infuzijski sistemi, katetri, sonde
Interne Kennung: 576891
Los: LOT-0026
Titel: Dodatki za brizge in infuzijske sisteme I
Beschreibung: Dodatki za brizge in infuzijske sisteme I
Interne Kennung: 576892
Los: LOT-0027
Titel: Kirurški plašči, zaščitna oblačila
Beschreibung: Kirurški plašči, zaščitna oblačila
Interne Kennung: 576893
Los: LOT-0028
Titel: Operacijski seti
Beschreibung: Operacijski seti
Interne Kennung: 576894
Los: LOT-0029
Titel: Pripomočki za sterilizacijo
Beschreibung: Pripomočki za sterilizacijo
Interne Kennung: 576895
Los: LOT-0030
Titel: Odvzem in zbiranje urina
Beschreibung: Odvzem in zbiranje urina
Interne Kennung: 576896
Los: LOT-0031
Titel: Sterilne raztopine za izpiranje
Beschreibung: Sterilne raztopine za izpiranje
Interne Kennung: 576897
Los: LOT-0032
Titel: Brizge, igle
Beschreibung: Brizge, igle
Interne Kennung: 576898
Los: LOT-0033
Titel: Igle za venski odvzem krvi pri novorojenčkih
Beschreibung: Igle za venski odvzem krvi pri novorojenčkih
Interne Kennung: 576899
Los: LOT-0034
Titel: Medicinski pripomoček za predrtje plodovega mehurja in vakumski porod
Beschreibung: Medicinski pripomoček za predrtje plodovega mehurja in vakumski porod
Interne Kennung: 576900
Los: LOT-0035
Titel: Kanila za polipe za sistem Truclear
Beschreibung: Kanila za polipe za sistem Truclear
Interne Kennung: 576901
Los: LOT-0036
Titel: Set kontrastno sredstvo za histerosalpingo sonografijo
Beschreibung: Set kontrastno sredstvo za histerosalpingo sonografijo
Interne Kennung: 576902
Los: LOT-0037
Titel: Medicinski pripomočki in šivalni material za kirurške in porodniške posege
Beschreibung: Medicinski pripomočki in šivalni material za kirurške in porodniške posege
Interne Kennung: 576903
Los: LOT-0038
Titel: Pesarji I
Beschreibung: Pesarji I
Interne Kennung: 576904
Los: LOT-0039
Titel: Pesarji II
Beschreibung: Pesarji II
Interne Kennung: 576905
Los: LOT-0040
Titel: Laringoskopi
Beschreibung: Laringoskopi
Interne Kennung: 576906
Los: LOT-0041
Titel: Pripomočki za oskrbo rane
Beschreibung: Pripomočki za oskrbo rane
Interne Kennung: 576907
Los: LOT-0042
Titel: Posamezni artikli
Beschreibung: Posamezni artikli
Interne Kennung: 576908