666433-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – LF/UPOL – Úklid prostor Lékařské fakulty
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF/UPOL – Úklid prostor Lékařské fakulty
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je úklid vnitřních prostor budov Teoretických ústavů a nové Červené budovy Lékařské fakulty. Dále je předmětem zakázky mytí oken budovy Teoretických ústavů. Podrobné požadavky na předmět Veřejné zakázky (vymezení prostor pro úklid a požadavky na četnost, konkrétní úklidové služby a spotřební materiál) jsou vymezeny Technickou dokumentací (Příloha č. 4 zadávací dokumentace), Soupisem a cenovou kalkulací spotřebního materiálu (Příloha č. 5 zadávací dokumentace) a závazným Zněním smlouvy.
Interne Kennung: DBID 6038
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LF/UPOL – Úklid prostor Lékařské fakulty