2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bokningstjänst och trafik avseende riksfärdtjänstresor samt resor i annan kommun 2026
Beschreibung: Göteborgs Stad stadsmiljöförvaltningen, Mobilitet och Serviceresor genomför en ramavtalsupphandling avseende bokningstjänst och trafik av riksfärdtjänstresor samt för resor i annan kommun.
Interne Kennung: N400U26-551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Bokningstjänst och trafik avseende riksfärdtjänstresor samt resor i annan kommun 2026
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: N400U26-551
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001