666467-2026 - Ergebnis
Rumänien – Firmenkleidung – Acord cadru furnizare uniforme de serviciu (costume, camasi, incaltaminte)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru furnizare uniforme de serviciu (costume, camasi, incaltaminte)
Beschreibung: Furnizarea uniformelor de serviciu pentru personalul silvic și pentru cel de altă specialitate, conform cerintelor caietului de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Interne Kennung: 15921/19.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uniformă de reprezentare bărbați / femei
Beschreibung: Cantitati maxime acord cadru: Uniformă de reprezentare bărbați: - Costum format din sacou și două perechi pantaloni: 1736 buc - Cămăși cu manecă lungă: 3472 buc Uniformă de reprezentare femei: - Costum format din sacou, o fustă și o pereche pantaloni: 703 buc - Cămăși cu manecă lungă: 1406 buc
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Uniformă de lucru primăvară - toamnă bărbați/femei
Beschreibung: Cantitati maxime acord cadru: Uniformă de lucru primăvară - toamnă bărbați/femei - Costum format din jachetă și două perechi pantaloni: 6974 buc - Cămăși cu manecă lungă: 13948 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Uniformă de lucru iarnă bărbați/femei
Beschreibung: Cantitati maxime acord cadru: Uniformă de lucru iarnă bărbați/femei - Costum format din jachetă și două perechi pantaloni: 6974 buc - Cămăși cu manecă lungă: 13948 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Uniformă de reprezentare bărbați / femei (pantofi primăvară – toamnă)
Beschreibung: Cantitati maxime acord cadru: Uniformă de reprezentare bărbați: Pantofi primăvară – toamnă 1736 buc Uniformă de reprezentare femei: Pantofi primăvară – toamnă 703 buc
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Los: LOT-0005
Titel: Uniformă de lucru primăvară - toamnă bărbați/femei (ghete)
Beschreibung: Cantitati maxime acord cadru: Uniformă de lucru primăvară - toamnă total 6974 buc din care: ghete bărbați 6868 buc ghete femei 106 buc
Interne Kennung: 5