2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie pełnej usługi oświetleniowej na terenie Gminy Nakło nad Notecią
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pełnej usługi oświetleniowej na terenie Gminy Nakło nad Notecią w celu realizacji zadań własnych gminy w zakresie finansowania oświetlenia znajdujących się na terenie gminy ulic, placów i dróg zgodnie z art. 18 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo Energetyczne. Zadanie składa się z dwóch części. Część pierwsza obejmuje zakup przez Wykonawcę energii elektrycznej na potrzeby i w ilości niezbędnej dla świadczenia usługi oświetleniowej oraz wykonanie stałych nakazanych prawem i obligatoryjnych czynności eksploatacyjnych, a także pakiet prac i zabiegów eksploatacyjnych szacowanych do wykonania w 2026 r. Wynagrodzenie za ten zakres zadania będzie miało charakter stały i będzie wynagrodzeniem ryczałtowym. Część druga obejmuje wszelkie działania eksploatacyjne nie objęte w pierwszej i uruchamiana każdorazowo na podstawie odrębnych zleceń Zamawiającego. Wynagrodzenie za konkretnie wykonane czynności wg cennika, który będzie stanowił załącznik do umowy. Planowana do pobrania średnioroczna ilość energii elektrycznej wynosi 1443 MWh. Wskazana powyżej wartość zapotrzebowania na energię elektryczną jest wartością szacunkową, co nie odzwierciedla realnego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Zakup energii elektrycznej odbywać się będzie na podstawie cen energii elektrycznej dla grupy taryfowej C11 oraz cen i stawek za dystrybucję energii elektrycznej określonych dla grupy taryfowej C11o zawartych w taryfie dla energii elektrycznej ENEA Operator Sp. z o.o. – Operatora Systemu Dystrybucji dla Zamawiającego. Cena energii elektrycznej nie może przekroczyć ceny uzyskanej przez najbliższą terytorialnie porównywalną Jednostkę Samorządu Terytorialnego (JST) lub grupę zakupową z obszaru działania OSD Zamawiającego, uzyskaną w przetargu obejmującym okres czasu adekwatny do czasu trwania umowy oraz uwzględniającej zmianę cen hurtowych w okresie pomiędzy rozstrzygnięciem przetargu a przedmiotową ofertą. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną wynosi 130 szt.
Interne Kennung: ZP.271.42.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 130 Stück