666477-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Mülleimer – Rammeaftale om indendørs affaldssorteringsmøbler
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRammeaftale om indendørs affaldssorteringsmøbler
BeschreibungVed nærværende udbud ønsker Ordregiver at indhente tilbud på indendørs affaldssorteringsmøbler til Københavns Kommune. Det er indendørs affaldssorteringsmøbler til anvendelse på publikumsarealer, som bl.a. skoler, biblioteker, sports- og kulturfaciliteter.
Interne Kennung267310368
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som offentligt udbud, hvilket indebærer, at enhver økonomisk aktør kan afgive tilbud. Ordregiver gør opmærksom på, at der under offentligt udbud ikke gennemføres forhandlinger inden tildeling af en kontrakt, ligesom der heller ikke finder en kontraktforhandling sted efter tildeling af kontrakten.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39224340 Mülleimer
5. Los
LosLOT-0000