See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie Projektu dla zadania inwestycyjnego nr 3-05-25-045-0 - Poznań – sieć wodociągowa w ul. 5 Stycznia do os. Lotników Wielkopolskich oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) dla budowy: • sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Poznań w ramach zadania inwestycyjnego 3-05-25-045-0 - Poznań – sieć wodociągowa w ul. 5 Stycznia do os. Lotników Wielkopolskich wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót.
Interne Kennung: Z/49/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001