See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU LAPAROSKOPOWEGO NA ROK 2026 - CZ. I.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu laparoskopowego zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Całe zamówienie obejmuje 20 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 14 pakietów (części): PAKIET 1 – Staplery liniowe PAKIET 2 – Staplery PAKIET 3 – Zestaw trokarów laparoskopowych PAKIET 4 - Siatki ginekologiczne PAKIET 5 – Staplery liniowe PAKIET 6 – Siatki PAKIET 7 – Siatki przepuklinowe PAKIET 8 – Siatki przepuklinowe PAKIET 9 – Narzędzia do generatora ultradźwiękowego PAKIET 10 – Instrument do cięcia PAKIET 11 – Siatki przepuklinowe PAKIET 12 – Akcesoria do zestawu laparoskopowego PAKIET 13 – Taśmy PAKIET 14 – Żel zabezpieczający elektronarzędzia
Vorherige Bekanntmachung: 294571-2026
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.21.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – Staplery liniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu laparoskopowego zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – Staplery
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – Zestaw trokarów laparoskopowych
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - Siatki ginekologiczne
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – Staplery liniowe
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 – Siatki
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – Siatki przepuklinowe
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 – Siatki przepuklinowe
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 – Narzędzia do generatora ultradźwiękowego
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 – Instrument do cięcia
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 – Siatki przepuklinowe
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 – Akcesoria do zestawu laparoskopowego
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 – Taśmy
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 – Żel zabezpieczający elektronarzędzia