See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diagnostiniai reagentai ir reikmenys tėkmės citometrinių tyrimų atlikimui su įrangos panauda
Beschreibung: Diagnostiniai reagentai ir reikmenys tėkmės citometrinių tyrimų atlikimui su įrangos panauda
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0