666537-2026 - Ergebnis
Kroatien – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Nabava usluge stručnog nadzora građenja i koordinatora zaštite na radu za projekt "Rekonstrukcija luke Rab (faza 1 - dio 2), Rekonstrukcije nerazvrstane ceste RB 1 prema luci – dionica DM – Slavija i Sanacija kolničke konstrukcije nerazvrstane ceste - dionica Slavija - rta Sv. Ante"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge stručnog nadzora građenja i koordinatora zaštite na radu za projekt "Rekonstrukcija luke Rab (faza 1 - dio 2), Rekonstrukcije nerazvrstane ceste RB 1 prema luci – dionica DM – Slavija i Sanacija kolničke konstrukcije nerazvrstane ceste - dionica Slavija - rta Sv. Ante"
Beschreibung: Stručni nadzor građenja rekonstrukcije luke Rab (faza 1 - dio 2), rekonstrukcije nerazvrstane ceste RB 1 prema luci – dionica DM – Slavija i sanacija kolničke konstrukcije nerazvrstane ceste - dionica Slavija - rta Sv. Ante
Interne Kennung: EV-M-26/32
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000