666546-2026 - Wettbewerb
Polen – Boote – Dostawa poduszkowca ratowniczo-transportowego wraz z wyposażeniem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa poduszkowca ratowniczo-transportowego wraz z wyposażeniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego poduszkowca ratowniczo-transportowego wraz z wyposażeniem operacyjnym, przeznaczonego do realizacji zadań Wojewody Zachodniopomorskiego na potrzeby ochrony ludności, obrony cywilnej i działań przeciwpowodziowych. Zamawiający wyjaśnia, że przez „fabrycznie nowy” rozumie urządzenie nieużywane operacyjnie, niepochodzące ze zwrotu ani wcześniejszej sprzedaży, posiadające jedynie przebieg wynikający z testów fabrycznych lub czynności rejestracyjnych producenta. W zakres zamówienia wchodzą: 1) Poduszkowiec ratowniczo-transportowy – 1 szt. 2) Wyposażenie ratownicze i eksploatacyjne – 1 komplet, zgodnie z ST. 3) Pokrowiec ochronny – 1 szt. 4) Przyczepa transportowa – 1 szt. 5) Dokumentacja techniczna i dopuszczeniowa, w tym: • deklaracja zgodności CE, • certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, • instrukcja obsługi w języku polskim, • karta gwarancyjna. 6) Przeszkolenie min. 2 osób z obsługi technicznej i eksploatacji poduszkowca. 7) Dostawa sprzętu do miejsca wskazanego przez Zamawiającego (WMPP Lubieszyn).
Interne Kennung: L-1.272.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34520000 Boote
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34521400 Rettungsboote, 34521000 Spezialboote
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa poduszkowca ratowniczo-transportowego wraz z wyposażeniem
Menge: 1 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: L-1.272.29.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34520000 Boats
Additional classification (cpv): 34521400 Lifeboats, 34521000 Specialised boats
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece