66655-2024 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do placówek oświatowych Gminy Mogilno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do placówek oświatowych Gminy Mogilno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do placówek oświatowych Gminy Mogilno. 2. Zamówienia zostało podzielone na 6 pakietów. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które Wykonawca może złożyć ofertę. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia -1- znajduje się w załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym (pakiet 1-6). 3. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone Ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 sierpnia 2006 r. (Dz. U. z 2022 r. poz. 2132 Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę produktów podzielonych na 6 pakietów: Pakiet I WARZYWA, OWOCE, JAJA Pakiet II MIĘSO, DRÓB, WĘDLINY Pakiet III ARTYKUŁY SPOŻYWCZE Pakiet IV RYBY, MROŻONKI Pakiet V PRODUKTY MLECZNE Pakiet VI PIECZYWO w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym (z podziałem na poszczególne pakiety od I do VI). Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie. Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli prowadzi niniejsze postępowanie w imieniu placówek oświatowych Gminy Mogilno: 1) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mogilnie ul. Powstańców WLKP 33, 88-300 Mogilno 2) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr2 w Mogilnie ul. Sądowa 13, 88-300 Mogilno 3) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mogilnie ul. Piłsudskiego 16, 88-300 Mogilno 4) Szkoła Podstawowa w Gębicach Marcinkowo 72, 88-330 Gębice 5) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Padniewie Padniewo 54, 88-300 Mogilno 6) Szkoła Podstawowa w Kwieciszewie Kwieciszewo 45, 88-321 Kwieciszewo 7) Przedszkole Nr 1 w Mogilnie ul. Korczaka 1, 88-300 Mogilno 8) Przedszkole Nr 2 w Mogilnie ul. Moniuszki 4, 88-300 Mogilno 9) Przedszkole Nr 3 w Mogilnie ul. Konopnickiej 15, 88-300 Mogilno 10) Przedszkole w Gębicach ul. Rynek 11, 88-330 Gębice 11) Przedszkole w Wylatowie Wylatowo 66, 88-342 Wylatowo 12) Żłobek w Mogilnie ul. Konopnickiej 15a, 88-300 Mogilno
Interne Kennung: ZOSIP.261.1.2024.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony, procedura opisana w SWZ i w ustawie Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Warzywa, owoce, jaja
Beschreibung: Pakiet I Warzywa, owoce, jaja - Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno warzyw, owoców i jaj w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji. Zakres opcji obejmuje do 10% przedmiotu zamówienia w zakresie wymienionym w formularzu asortymentowo-cenowym – załączniku nr 2 do SWZ. Opcja będzie realizowana po cenach jednostkowych nie wyższych od cen określonych w formularzu asortymentowo-cenowym.
Los: LOT-0002
Titel: Mięso, drób, wędliny
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno mięsa, drobiu, wędlin w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowania
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Artykuły spożywcze
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno artykułów spożywczych w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Ryby, mrożonki
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno ryb, mrożonek w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Los: LOT-0005
Titel: Produkty mleczne
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno produktów mlecznych w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Pieczywo
Beschreibung: Dostawa do placówek oświatowych Gminy Mogilno pieczywa w szacunkowej ilości wskazanej w formularzu asortymentowo-cenowym. Przedmiot zamówienia obejmuje również usługi – dowóz zamówionych towarów przez Wykonawcę do poszczególnych placówek oświatowych, które złożą zamówienie i ich rozładowanie.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck