666550-2023 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Dziwnów oraz ich transport do instalacji komunalnej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Dziwnów oraz ich transport do instalacji komunalnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych na terenie Gminy Dziwnów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne oraz ich transport do instalacji komunalnej w okresie od 01.02.2024 r. do 31.01.2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, stanowiącym jej integralną część.
Interne Kennung: WZP.271.11.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2023 r., poz. 1605 ze zm.). 2. Zamawiający nie przewiduje: zawarcia umowy ramowej, rozliczania w walutach obcych, aukcji elektronicznej, zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 139 ust. 1 Pzp Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 5. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/dziwnow.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen