2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie Laboratorium Wysokorozdzielczego Obrazowania w Badaniach Translacyjnych, do stanowiska Zaawansowanych Technik Mikroskopii Wysokorozdzielczej – zakup urządzeń w częściach (etap II)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest fabrycznie nowy moduł do obrazowania superrozdzielczego oparty o metodę wymuszonego wygaszania emisji, stanowiący element Systemu badawczego opartego o ultraszybką, superrozdzielczą i wysokoprzepustową konfokalną mikroskopię skanującą. Urządzenie umożliwia obrazowanie w superrozdzielczości (tzn. rozdzielczości lepszej niż warunkowanej przez limit wynikający z dyfrakcji światła) próbek biologicznych utrwalonych i przyżyciowych, jest wyposażone w skaner konfokalny, wysokoczułe detektory, detektor wieloelementowy składający się z wielu punktowych detektorów, moduł do pomiarów czasowo-rozdzielczych. Urządzenie musi zapewniać obrazowanie w rozdzielczości lepszej niż warunkowanej przez limit dyfrakcji światła co najmniej przy zastosowaniu: - Metod dekonwolucji uzyskanych obrazów dostępnych w oferowanym oprogramowaniu; - Optycznej techniki wygaszania fluorescencji na brzegach obszaru wzbudzonego (ang. STimulated Emission Depletion (STED) pozwalającej na poprawę rozdzielczości co najmniej w płaszczyźnie xy. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do realizacji wszystkich zobowiązań wynikających z opisu przedmiotu zamówienia, a w szczególności do: - dostarczenia, rozładowania i wniesienia urządzenia wraz z wyposażeniem do miejsca instalacji w siedzibie Zamawiającego, - jego instalacji i uruchomienia, - szkolenia dla pracowników Zamawiającego z eksploatacji, kalibracji i obsługi urządzenia, w siedzibie Zamawiającego przeprowadzone przez specjalistę aplikacyjnego producenta urządzenia, - serwisu gwarancyjnego.
Vorherige Bekanntmachung: 532440-2025
Interne Kennung: AZP-261-40/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wyznaczono termin składania ofert o nie więcej niż 5 dni krótszy od wskazanego w art. 138 ust. 1 Pzp, gdyż oferty sporządzano tylko w formie elektronicznej i składane były za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz skrócenie terminu składania ofert, może mieć wpływ na terminową realizacją projektu dofinansowanego ze środków unijnych którego elementem jest niniejszy zakup.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001