2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfsaansprakelijkheids- en Goed Werkgeverschapsverzekering Werkbedrijf Lucrato
Beschreibung: Werkbedrijf Lucrato wenst een Bedrijfsaansprakelijkheids- en Goed werkgeverschapsverzekering af te sluiten. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AVB (+ GWV) t.b.v. Werkbedrijf Lucrato
Beschreibung: Werkbedrijf Lucrato wenst een Bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering (AVB) en en een Goed werkgeverschapsverzekering (GWV) af te sluiten. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden.