666584-2023 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Miasta Radzyń Podlaski.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Miasta Radzyń Podlaski.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Miasta Radzyń Podlaski, przeznaczonego na pokrycie planowanego w 2023 roku deficytu. 2.Kredyt w wysokości 4.860.000,00 PLN (słownie: cztery miliony osiemset sześćdziesiąt tysięcy zł i 00/100). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WRG.271.11.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Miasta Radzyń Podlaski, przeznaczonego na pokrycie planowanego w 2023 roku deficytu. 2. Kredyt w wysokości 4.860.000,00 PLN (słownie: cztery miliony osiemset sześćdziesiąt tysięcy zł i 00/100). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.