666586-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Acord cadru de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare; Servicii de inspectie tehnica a automobilelor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare; Servicii de inspectie tehnica a automobilelor
Beschreibung: Acord cadru de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare; Servicii de inspecţie tehnică a automobilelor pentru buna desfasurare a activitatii SAJ Arad
Interne Kennung: 7422690_2026_1_PAAPD_5998
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Anexa nr.1, cuprinde informatiile referitoare la autosanitarele din cadrul SAJ Arad; Anexa nr.2, cuprinde informatiile referitoare la cantitatile minime si maxime de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare; Servicii de inspecție tehnică a automobilelor Anexa 1 si 2 se regasesc in Caietul de sarcini. Acord cadru cantitate minima /24 luni : conform Anexa 2 maxima / 24 luni : conform Anexa 2 Contract subsecvent cantitate minima /24 luni : conform Anexa 2 maxima / 24 luni : conform Anexa 2
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten, 71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen
666586-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – Acord cadru de Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe; Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule; Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare; Servicii de inspectie tehnica a automobilelor
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 7422690_2026_1_PAAPD_5998
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines, 50116500 Tyre repair services, including fitting and balancing, 71631200 Technical automobile inspection services