2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren, repareren en reinigen van bedrijfskleding, persoonlijke beschermingsmiddelen en schoeisel
Beschreibung: Doel van het inkooptraject: Het komen tot gunning aan één opdrachtnemer die WL efficiënt, effectief en professioneel faciliteert in leveren, repareren en reinigen van bedrijfskleding, PBM en schoeisel. Dit doel raakt de volgende organisatiedoelstellingen: - Één herkenbare en uniforme uitstraling voor de gehele organisatie - Veilige en gezonde arbeidsomstandigheden door het verstrekken van passende bedrijfskleding en PBM conform wet- en regelgeving. - Invulling geven aan de duurzaamheidsambities van WL door circulair inkopen, duurzaam gebruik, professioneel onderhoud en hoogwaardige verwerking van bedrijfskleding. Tussen de € 1.125.000 en € 1.500.000 gedurende de drie basisjaren excl btw en indexering, en tussen de € 3.000.000 en 4.000.000 gedurende de basisjaren incl verlengingen.
Interne Kennung: 2025-Z16834
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: WL kan de raamovereenkomst stilzwijgend verlengen met één (1) jaar tegen gelijkblijvende voorwaarden en condities. Van deze verlengingsbevoegdheid kan WL maximaal vijf (5) maal gebruik maken.