666592-2025 - Wettbewerb
Polen – Gase – Dostawa gazów medycznych i technicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazów medycznych i technicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 9 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów). 4. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.).
Interne Kennung7/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff, 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff, 24111100 Argon, 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungCiekły azot medyczny do stosowania w aparacie do krioterapii miejscowej - 5 500 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung7/PN/25/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungTlen medyczny ciekły - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung7/PN/25/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungDwutlenek węgla- 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung7/PN/25/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungTlen medyczny sprężony - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung7/PN/25/4
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 5
BeschreibungTlenek azotu w azocie - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 oraz 2 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung7/PN/25/5
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 6
BeschreibungPodtlenek azotu - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY
Interne Kennung7/PN/25/6
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 7
BeschreibungGaz medyczny sprężony - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung7/PN/25/7
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 8
BeschreibungArgon - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung7/PN/25/8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111100 Argon
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 9
BeschreibungAcetylen, sprężone powietrze - 7 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung76/PN/25/9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft