666594-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Arbodienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: Het huidige contract tussen Hogeschool Utrecht (HU) en de arbodienstverlener loopt af. Daarom start de HU een aanbesteding voor arbodienstverlening. De HU is op zoek naar een arbodienstverlener die aansluit bij de wijze waarop de arbodienstverlening binnen de organisatie is ingericht. De doelstellingen van de HU zijn: Betrouwbare dienstverlening van hoge kwaliteit; Het verkorten van de verzuimduur en het bevorderen van duurzame werkhervatting; Een duurzame en toekomstbestendige inrichting van de arbodienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 819
666594-2026 - Competition
Netherlands – Company health services – Arbodienstverlening
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 819