666612-2026 - Ergebnis
Slowenien – Medizinische Verbrauchsartikel – Materiali za zdravstveno oskrbo rane in nego stome
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiali za zdravstveno oskrbo rane in nego stome
Beschreibung: Materiali za zdravstveno oskrbo rane in nego stome
Interne Kennung: JN-0014/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.1. Kirurški, netkan obliž, lepilo (35g/m2) na poliakrilatni vodni osnovi, z viskozno blazinico, prevlečeno z zmesjo polietilenskih in polipropilenskih vlaken. Je enostaven za odstranjevanje, ne poškoduje kože, ne pušča ostankov, zaobljeni robovi.
Beschreibung: 1.1. Kirurški, netkan obliž, lepilo (35g/m2) na poliakrilatni vodni osnovi, z viskozno blazinico, prevlečeno z zmesjo polietilenskih in polipropilenskih vlaken. Je enostaven za odstranjevanje, ne poškoduje kože, ne pušča ostankov, zaobljeni robovi.
Interne Kennung: 528068
Los: LOT-0002
Titel: 1.2. Obliž iz poliuretanskega filma z blazinico, ki se ne zlepi z rano, enostaven za odstranjevanje, ne poškoduje kože, zaobljeni robovi.
Beschreibung: 1.2. Obliž iz poliuretanskega filma z blazinico, ki se ne zlepi z rano, enostaven za odstranjevanje, ne poškoduje kože, zaobljeni robovi.
Interne Kennung: 528069
Los: LOT-0003
Titel: 1.3. Nepekoč film za trajno zaščito kože, omogoča stalen nadzor kože. Sestava iz akrilatnega polimera, nepekočega topila ter polifenilmetilsiloksan. Brez alkohola, ni citotoksičen.
Beschreibung: 1.3. Nepekoč film za trajno zaščito kože, omogoča stalen nadzor kože. Sestava iz akrilatnega polimera, nepekočega topila ter polifenilmetilsiloksan. Brez alkohola, ni citotoksičen.
Interne Kennung: 528070
Los: LOT-0004
Titel: 1.4. Nesterilen, prosojen, poliuretanski film v kolutu, lepljiva plast z lipogelom, ki ne poškoduje kože. Elastičen in prilagodljiv, ne vsebuje lateksa, hipoalergen.
Beschreibung: 1.4. Nesterilen, prosojen, poliuretanski film v kolutu, lepljiva plast z lipogelom, ki ne poškoduje kože. Elastičen in prilagodljiv, ne vsebuje lateksa, hipoalergen.
Interne Kennung: 528071
Los: LOT-0005
Titel: 1.5. Prozoren obliž z gel blazinico, ki vsebuje 2% klorheksidin, z zmožnostjo vpijanja tekočin, tekočine zadržuje.
Beschreibung: 1.5. Prozoren obliž z gel blazinico, ki vsebuje 2% klorheksidin, z zmožnostjo vpijanja tekočin, tekočine zadržuje.
Interne Kennung: 528072
Los: LOT-0006
Titel: 1.6. Netkan fiksirni lepilni trak iz sontara poliestra, brez lateksa, s poliakrilatnim lepilom na vodni osnovi, brez drugih dodatkov.
Beschreibung: 1.6. Netkan fiksirni lepilni trak iz sontara poliestra, brez lateksa, s poliakrilatnim lepilom na vodni osnovi, brez drugih dodatkov.
Interne Kennung: 528073
Los: LOT-0007
Titel: 1.7. Fiksacijski trak z mehkim silikonom za pritrditev medicinskih pripomočkov brez poškodb kože.
Beschreibung: 1.7. Fiksacijski trak z mehkim silikonom za pritrditev medicinskih pripomočkov brez poškodb kože.
Interne Kennung: 528074
Los: LOT-0008
Titel: 1.8. Obloge iz nelepljive blazinice iz močno vpojnega polimera, prepojene z ringerjevo raztopino.
Beschreibung: 1.8. Obloge iz nelepljive blazinice iz močno vpojnega polimera, prepojene z ringerjevo raztopino.
Interne Kennung: 528075
Los: LOT-0009
Titel: 1.9. Post operativna večplastna obloga s zarezami v visokovpojni blazinici, s širokim prozornim robom, prevlečena z mehkim silikonom po celotni površini. Omogoča ponovno aplikacijo.
Beschreibung: 1.9. Post operativna večplastna obloga s zarezami v visokovpojni blazinici, s širokim prozornim robom, prevlečena z mehkim silikonom po celotni površini. Omogoča ponovno aplikacijo.
Interne Kennung: 528076
Los: LOT-0010
Titel: 1.10. Vpojna poliuretanska obloga za oskrbo traheostome.
Beschreibung: 1.10. Vpojna poliuretanska obloga za oskrbo traheostome.
Interne Kennung: 528077
Los: LOT-0011
Titel: 1.11. Sterilen, gibljiv, polpropustni film s stično plastjo iz mehkega elastomera in papirnatim okvirčkom za lažje nameščanje.
Beschreibung: 1.11. Sterilen, gibljiv, polpropustni film s stično plastjo iz mehkega elastomera in papirnatim okvirčkom za lažje nameščanje.
Interne Kennung: 528078
Los: LOT-0012
Titel: 1.12. Sterilen, prozoren obliž za pričvrstitev centralnega venskega katetra iz tankega poliuretana, prepustnost filma za vodno paro 1100g/m2 v 24 urah.
Beschreibung: 1.12. Sterilen, prozoren obliž za pričvrstitev centralnega venskega katetra iz tankega poliuretana, prepustnost filma za vodno paro 1100g/m2 v 24 urah.
Interne Kennung: 528079
Los: LOT-0013
Titel: 1.13. Sterilna acetatna mrežica z mazilom iz mineralnega olja, parafina in voskov, vlakna prepletena tako, da preprečujejo sprijemanje s tkivom.
Beschreibung: 1.13. Sterilna acetatna mrežica z mazilom iz mineralnega olja, parafina in voskov, vlakna prepletena tako, da preprečujejo sprijemanje s tkivom.
Interne Kennung: 528080
Los: LOT-0014
Titel: 1.14. Odstranjevalec medicinskih lepil z ekstraktom kamilice, preprečuje poškodbe povrhnjice.
Beschreibung: 1.14. Odstranjevalec medicinskih lepil z ekstraktom kamilice, preprečuje poškodbe povrhnjice.
Interne Kennung: 528081
Los: LOT-0015
Titel: 1.15. Sterilen pripomoček za mehansko, obojestransko nežno in grobo čiščenje rane, ima žepek za prste.
Beschreibung: 1.15. Sterilen pripomoček za mehansko, obojestransko nežno in grobo čiščenje rane, ima žepek za prste.
Interne Kennung: 528082
Los: LOT-0016
Titel: 2.1. Poliuretanska, transparentna, kontaktna mrežica, enostransko prevlečena z mehkim silikonom, tudi v debelini por. Ne pušča ostankov v rani. Mrežico lahko režemo.
Beschreibung: 2.1. Poliuretanska, transparentna, kontaktna mrežica, enostransko prevlečena z mehkim silikonom, tudi v debelini por. Ne pušča ostankov v rani. Mrežico lahko režemo.
Interne Kennung: 528083
Los: LOT-0017
Titel: 2.2. Protimikrobno sredstvo z cadexomer jodom, ki preprečuje nastajanje biofilma, deluje 72 ur.
Beschreibung: 2.2. Protimikrobno sredstvo z cadexomer jodom, ki preprečuje nastajanje biofilma, deluje 72 ur.
Interne Kennung: 528084
Los: LOT-0018
Titel: 2.3. Obloga prevelečena z visoko hidrofobnim derivatom maščobne kisline DACC, ki nepovratno veže in deaktivira patogene organizme v rani.
Beschreibung: 2.3. Obloga prevelečena z visoko hidrofobnim derivatom maščobne kisline DACC, ki nepovratno veže in deaktivira patogene organizme v rani.
Interne Kennung: 528085
Los: LOT-0019
Titel: 2.4. Obloge z dodatkom bakra, vsebujejo notranjo visoko vpojno plast iz viskoznih vlaken, prevlečenih z bakrovim oksidom.
Beschreibung: 2.4. Obloge z dodatkom bakra, vsebujejo notranjo visoko vpojno plast iz viskoznih vlaken, prevlečenih z bakrovim oksidom.
Interne Kennung: 528086
Los: LOT-0020
Titel: 2.5. Enostransko elastična obloga iz tankega poliestra, obojestransko prekrita z nano-kristalnim srebrom.
Beschreibung: 2.5. Enostransko elastična obloga iz tankega poliestra, obojestransko prekrita z nano-kristalnim srebrom.
Interne Kennung: 528087
Los: LOT-0021
Titel: 2.6. Sterilna obloga na bazi kalcijevih alginatov z medicinskim kostanjevim medom.
Beschreibung: 2.6. Sterilna obloga na bazi kalcijevih alginatov z medicinskim kostanjevim medom.
Interne Kennung: 528088
Los: LOT-0022
Titel: 2.7. Antimikrobna obloga za rane iz biosintetičnih vlaken z vsebnostjo 0,3% PHMB.
Beschreibung: 2.7. Antimikrobna obloga za rane iz biosintetičnih vlaken z vsebnostjo 0,3% PHMB.
Interne Kennung: 528089
Los: LOT-0023
Titel: 2.8. Antimikrobna poliuretanska obloga s klorheksidin glukoratom.
Beschreibung: 2.8. Antimikrobna poliuretanska obloga s klorheksidin glukoratom.
Interne Kennung: 528090
Los: LOT-0024
Titel: 2.9. Obliž za osrednji venski kateter - port.
Beschreibung: 2.9. Obliž za osrednji venski kateter - port.
Interne Kennung: 528091
Los: LOT-0025
Titel: 2.10. Gel z oksigeniranim oljčnim oljem s sproščanjem kisikovih radikalov. Ne vsebuje dodatkov. Deluje široko antibakterijsko.
Beschreibung: 2.10. Gel z oksigeniranim oljčnim oljem s sproščanjem kisikovih radikalov. Ne vsebuje dodatkov. Deluje široko antibakterijsko.
Interne Kennung: 528092
Los: LOT-0026
Titel: 2.11. Hidrogel z natrijevim alginatom, propilenom in glikolom. Pakiranje v obliki harmonike, z dolgim vratom in pokrovom.
Beschreibung: 2.11. Hidrogel z natrijevim alginatom, propilenom in glikolom. Pakiranje v obliki harmonike, z dolgim vratom in pokrovom.
Interne Kennung: 528093
Los: LOT-0027
Titel: 2.12. Sterilen medicinski kostanjev med v tubi.
Beschreibung: 2.12. Sterilen medicinski kostanjev med v tubi.
Interne Kennung: 528094
Los: LOT-0028
Titel: 2.13. Visoko viskozni sterilni hidrogel na osnovi 0,1% betaina in 0,1% PHMB. Uporablja za preprečevanje biofilma, čiščenje in vlaženje kroničnih ran in opeklin od I. do III. stopnje.
Beschreibung: 2.13. Visoko viskozni sterilni hidrogel na osnovi 0,1% betaina in 0,1% PHMB. Uporablja za preprečevanje biofilma, čiščenje in vlaženje kroničnih ran in opeklin od I. do III. stopnje.
Interne Kennung: 528095
Los: LOT-0029
Titel: 2.14. Natrijeva sol hialuronske kisline lokalno uravnava imunski odziv, deluje protivnetno, vlaži in pospešuje obnovo tkiva.
Beschreibung: 2.14. Natrijeva sol hialuronske kisline lokalno uravnava imunski odziv, deluje protivnetno, vlaži in pospešuje obnovo tkiva.
Interne Kennung: 528096
Los: LOT-0030
Titel: 2.15. Hidroalginat z večinskim deležem CMC vlaken in vlaken Ca alginata, manjši delež iz nylon vlaken.Vlakna so prevlečena z elementarnim srebrom.
Beschreibung: 2.15. Hidroalginat z večinskim deležem CMC vlaken in vlaken Ca alginata, manjši delež iz nylon vlaken.Vlakna so prevlečena z elementarnim srebrom.
Interne Kennung: 528097
Los: LOT-0031
Titel: 2.16. Alginatna obloga s kolagenom in minerali: cink, mangan, kalcij.
Beschreibung: 2.16. Alginatna obloga s kolagenom in minerali: cink, mangan, kalcij.
Interne Kennung: 528098
Los: LOT-0032
Titel: 2.17. Hidrokoloidna, samolepilna vpojna obloga, sestavljena iz poliuretanske pene in makromulekul, ki tvorijo nitast polimeren matriks - hidrokoloidov.
Beschreibung: 2.17. Hidrokoloidna, samolepilna vpojna obloga, sestavljena iz poliuretanske pene in makromulekul, ki tvorijo nitast polimeren matriks - hidrokoloidov.
Interne Kennung: 528099
Los: LOT-0033
Titel: 2.18. Hidrokoloidna stanjšana obloga.
Beschreibung: 2.18. Hidrokoloidna stanjšana obloga.
Interne Kennung: 528100
Los: LOT-0034
Titel: 2.19. Obloga iz poliuretanske membrane, ki ima vezane aktivne učinkovine - neionsko netoksično čistilno sredstvo, glicerin, kopolimer škroba. Obstojna na rani do 7 dni.
Beschreibung: 2.19. Obloga iz poliuretanske membrane, ki ima vezane aktivne učinkovine - neionsko netoksično čistilno sredstvo, glicerin, kopolimer škroba. Obstojna na rani do 7 dni.
Interne Kennung: 528101
Los: LOT-0035
Titel: 2.20. Obloga iz poliuretanske pene z visoko vpojnostjo, impregnirana z delci hidrokoloida in lipofilnimi delci, ki tvorijo TLC matrico.
Beschreibung: 2.20. Obloga iz poliuretanske pene z visoko vpojnostjo, impregnirana z delci hidrokoloida in lipofilnimi delci, ki tvorijo TLC matrico.
Interne Kennung: 528102
Los: LOT-0036
Titel: 2.21. Večplastna vodoodporna poliuretanska penasta obloga s silikonsko plastjo, sestavljena iz 5 plasti z visoko absorpcijo eksudata.
Beschreibung: 2.21. Večplastna vodoodporna poliuretanska penasta obloga s silikonsko plastjo, sestavljena iz 5 plasti z visoko absorpcijo eksudata.
Interne Kennung: 528103
Los: LOT-0037
Titel: 2.22. Obloge sestavljene iz dveh plasti 100% Na CMC-hidrofiber v obliki obloge ali polnila z dodatkom 1,2% ionskega srebra ter benzetinijevim kloridom in EDTA, prešita s celuloznimi nitkami.
Beschreibung: 2.22. Obloge sestavljene iz dveh plasti 100% Na CMC-hidrofiber v obliki obloge ali polnila z dodatkom 1,2% ionskega srebra ter benzetinijevim kloridom in EDTA, prešita s celuloznimi nitkami.
Interne Kennung: 528104
Los: LOT-0038
Titel: 2.23. Vpojna poliuretanska obloga za oskrbo traheostome.
Beschreibung: 2.23. Vpojna poliuretanska obloga za oskrbo traheostome.
Interne Kennung: 528105
Los: LOT-0039
Titel: 2.24. Tanka, mehka, prilagodljiva poliuretanska pena z mehkim silikonom po celotni površini, brez lukenj v silikonski plasti, brez zaščitnega filma.
Beschreibung: 2.24. Tanka, mehka, prilagodljiva poliuretanska pena z mehkim silikonom po celotni površini, brez lukenj v silikonski plasti, brez zaščitnega filma.
Interne Kennung: 528106
Los: LOT-0040
Titel: 2.25. Komprimirana poliuretanska pena s srebrovim sulfatom (1,2mg/cm2), z vertikalnimi kanali za lažji transfer gostejšega izločka v sekundarno oblogo, s kontaktno plastjo mehkega silikona, brez zaščitnega filma.
Beschreibung: 2.25. Komprimirana poliuretanska pena s srebrovim sulfatom (1,2mg/cm2), z vertikalnimi kanali za lažji transfer gostejšega izločka v sekundarno oblogo, s kontaktno plastjo mehkega silikona, brez zaščitnega filma.
Interne Kennung: 528107
Los: LOT-0041
Titel: 2.26. Poliuretanska obloga s silikonom, brez dodatkov, z odprtimi medprostori in integriranimi kanali, ki omogočajo vpijanje gostega izločka. Zaščitni poliuretanski film, brez lepljivega roba.
Beschreibung: 2.26. Poliuretanska obloga s silikonom, brez dodatkov, z odprtimi medprostori in integriranimi kanali, ki omogočajo vpijanje gostega izločka. Zaščitni poliuretanski film, brez lepljivega roba.
Interne Kennung: 528108
Los: LOT-0042
Titel: 2.27. 5 - slojna visoko vpojna obloga z jedrom, ki učinkovito absorbira in zadrži izloček, hidrofilni kontaktni sloj. Vpojnost vsaj 2,0g/cm2.
Beschreibung: 2.27. 5 - slojna visoko vpojna obloga z jedrom, ki učinkovito absorbira in zadrži izloček, hidrofilni kontaktni sloj. Vpojnost vsaj 2,0g/cm2.
Interne Kennung: 528109
Los: LOT-0043
Titel: 2.28. Visoko vpojna obloga z vpojnim jedrom iz celuloze in dvojno prepustne netkane porazdelitvene plasti, ovita v netkano vlaknovino iz mešanice viskoze in poliestra, z zaščito pred iztekanjem izločka, upognjena v obliki črke c. Vpojnost min 8486 g/m².
Beschreibung: 2.28. Visoko vpojna obloga z vpojnim jedrom iz celuloze in dvojno prepustne netkane porazdelitvene plasti, ovita v netkano vlaknovino iz mešanice viskoze in poliestra, z zaščito pred iztekanjem izločka, upognjena v obliki črke c. Vpojnost min 8486 g/m².
Interne Kennung: 528110
Los: LOT-0044
Titel: 2.29. Večslojna vpojna obloga z lepljivim robom in mehkim silikonom po celotni stični plasti. Deluje pod kompresijsko terapijo, ob prepitju z izločkom se ne izboči, prilagodi se površini rane, za oskrbo kontur z zarezami za prilagajanje. Oblogo lahko dokazano uporabljamo tudi kot preventivo pred nastankom RZP po smernicah.
Beschreibung: 2.29. Večslojna vpojna obloga z lepljivim robom in mehkim silikonom po celotni stični plasti. Deluje pod kompresijsko terapijo, ob prepitju z izločkom se ne izboči, prilagodi se površini rane, za oskrbo kontur z zarezami za prilagajanje. Oblogo lahko dokazano uporabljamo tudi kot preventivo pred nastankom RZP po smernicah.
Interne Kennung: 528111
Los: LOT-0045
Titel: 2.30. Visoko vpojna gelirajoča obloga iz PVA vlaken. Deluje pod kompresijsko terapijo. Obloga se ob odstranitvi ne trga.
Beschreibung: 2.30. Visoko vpojna gelirajoča obloga iz PVA vlaken. Deluje pod kompresijsko terapijo. Obloga se ob odstranitvi ne trga.
Interne Kennung: 528112
Los: LOT-0046
Titel: 2.31. Poliuretanska pena brez lepilnega robu, s polpropustnim filmom.
Beschreibung: 2.31. Poliuretanska pena brez lepilnega robu, s polpropustnim filmom.
Interne Kennung: 528113
Los: LOT-0047
Titel: 2.32. Visoko vpojna obloga z jedrom iz celuloze in supervpojne snovi, netkanega tekstila, ovita z mehkim dvojnim, zunanjim slojem.
Beschreibung: 2.32. Visoko vpojna obloga z jedrom iz celuloze in supervpojne snovi, netkanega tekstila, ovita z mehkim dvojnim, zunanjim slojem.
Interne Kennung: 528114
Los: LOT-0048
Titel: 2.33. Obloga z aktivnim ogljem in srebrom v neadherentnem, najlonskem ovitku. Zagotavlja visoko vpojnost in antimikrobno delovanje, ne pušča ostankov v rani.
Beschreibung: 2.33. Obloga z aktivnim ogljem in srebrom v neadherentnem, najlonskem ovitku. Zagotavlja visoko vpojnost in antimikrobno delovanje, ne pušča ostankov v rani.
Interne Kennung: 528115
Los: LOT-0049
Titel: 2.34. Elektrolizirana raztopina sestave: voda, natrijev klorid in hipoklorid, hipoklorova kislina, v plastenki z izlivno odprtino za natančnejši nanos.
Beschreibung: 2.34. Elektrolizirana raztopina sestave: voda, natrijev klorid in hipoklorid, hipoklorova kislina, v plastenki z izlivno odprtino za natančnejši nanos.
Interne Kennung: 528116
Los: LOT-0050
Titel: 2.35. Raztopina za čiščenje, vlaženje in dekontaminacijo akutnih in kroničnih ran z 0,1 % betaina in 0,1 % PHMB.
Beschreibung: 2.35. Raztopina za čiščenje, vlaženje in dekontaminacijo akutnih in kroničnih ran z 0,1 % betaina in 0,1 % PHMB.
Interne Kennung: 528117
Los: LOT-0051
Titel: 2.36. Gel z antibakterijskim medicinskim medom, v tubi.
Beschreibung: 2.36. Gel z antibakterijskim medicinskim medom, v tubi.
Interne Kennung: 528118
Los: LOT-0052
Titel: 2.37. Nelepljiva kontaktna mrežica, impregnirana z 10% raztopino povidon jodida-baktericid, s širokim spektrom delovanja.
Beschreibung: 2.37. Nelepljiva kontaktna mrežica, impregnirana z 10% raztopino povidon jodida-baktericid, s širokim spektrom delovanja.
Interne Kennung: 528119
Los: LOT-0053
Titel: 3.1.Krema za nego suhe kože z ekcemi, za kožo vseh starostnih skupin. Ne vsebuje dišav, steroidov.
Beschreibung: 3.1.Krema za nego suhe kože z ekcemi, za kožo vseh starostnih skupin. Ne vsebuje dišav, steroidov.
Interne Kennung: 528120
Los: LOT-0054
Titel: 3.2. Regeneracijska krema iz bisabola, jojobe, karitejevega masla ter ekstrakta vrbe. Primerna za poškodovano kožo po obsevanju, brez metalnih ionov, se lahko uporablja v času radioterapije.
Beschreibung: 3.2. Regeneracijska krema iz bisabola, jojobe, karitejevega masla ter ekstrakta vrbe. Primerna za poškodovano kožo po obsevanju, brez metalnih ionov, se lahko uporablja v času radioterapije.
Interne Kennung: 528121
Los: LOT-0055
Titel: 3.3. Krema za nego kože pri inkontinenčnem dermatitisu, brez barvil in dišav, ph 5-6.
Beschreibung: 3.3. Krema za nego kože pri inkontinenčnem dermatitisu, brez barvil in dišav, ph 5-6.
Interne Kennung: 528122
Los: LOT-0056
Titel: 3.4. Koncentrirano olje na osnovi linolne kisline, z dodatkom aloa vere in centelle asiatice, za nego izjemno občutljive kože, ter nego brazgotin.
Beschreibung: 3.4. Koncentrirano olje na osnovi linolne kisline, z dodatkom aloa vere in centelle asiatice, za nego izjemno občutljive kože, ter nego brazgotin.
Interne Kennung: 528123
Los: LOT-0057
Titel: 3.5. Vlažilna krema s 45 % gela aloe vere, brez parfumov, parabenov, konzervansov.
Beschreibung: 3.5. Vlažilna krema s 45 % gela aloe vere, brez parfumov, parabenov, konzervansov.
Interne Kennung: 528124
Los: LOT-0058
Titel: 3.6. Antimikrobna zaščita kože v okolici rane z belo glino.
Beschreibung: 3.6. Antimikrobna zaščita kože v okolici rane z belo glino.
Interne Kennung: 528125
Los: LOT-0059
Titel: 4.1. Sterilna obloga iz hidrogela, vsebuje 90 % vode, polimere, agar in polietilenglikol.
Beschreibung: 4.1. Sterilna obloga iz hidrogela, vsebuje 90 % vode, polimere, agar in polietilenglikol.
Interne Kennung: 528126
Los: LOT-0060
Titel: 5.1. Elastični trakovi iz netkanega tekstila v različnih dolžinah in širinah, z zaobljenimi robovi in hipoalergenim, poliakrilatnim lepilom, kožne barve.
Beschreibung: 5.1. Elastični trakovi iz netkanega tekstila v različnih dolžinah in širinah, z zaobljenimi robovi in hipoalergenim, poliakrilatnim lepilom, kožne barve.
Interne Kennung: 528127
Los: LOT-0061
Titel: 6.1. Mrežica fiksirna, pletena, z dvosmerno raztegljivostjo, zaključena.
Beschreibung: 6.1. Mrežica fiksirna, pletena, z dvosmerno raztegljivostjo, zaključena.
Interne Kennung: 528128
Los: LOT-0062
Titel: 7.1. Pletena mreža iz mešanice ovitih gumi niti in poliamida, z veliko raztegljivostjo po dolžini in širini.
Beschreibung: 7.1. Pletena mreža iz mešanice ovitih gumi niti in poliamida, z veliko raztegljivostjo po dolžini in širini.
Interne Kennung: 528129
Los: LOT-0063
Titel: 8.1. Kirete - ostre zanke na ročaju, za natančno odstranjevanje mrtvin.
Beschreibung: 8.1. Kirete - ostre zanke na ročaju, za natančno odstranjevanje mrtvin.
Interne Kennung: 528130
Los: LOT-0064
Titel: 9.1. Set za pripravo homogenega avtolognega krvnega strdka za terapijo kompleksnih ran (set vsebuje vse komponente-epruvete, kupolo s kaolinom in kalcijevim glukonatom, brizgo, rokavice, nelepljivo podlogo, vpojno podlogo, sterilno prevleko).
Beschreibung: 9.1. Set za pripravo homogenega avtolognega krvnega strdka za terapijo kompleksnih ran (set vsebuje vse komponente-epruvete, kupolo s kaolinom in kalcijevim glukonatom, brizgo, rokavice, nelepljivo podlogo, vpojno podlogo, sterilno prevleko).
Interne Kennung: 528131
Los: LOT-0065
Titel: 10.1. KOŽNE PODLOGE (kvadratne oblike) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 1.
Beschreibung: 10.1. KOŽNE PODLOGE (kvadratne oblike) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 1.
Interne Kennung: 528132
Los: LOT-0066
Titel: 10.2. KOŽNE PODLOGE (v obliki cveta) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 2.
Beschreibung: 10.2. KOŽNE PODLOGE (v obliki cveta) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 2.
Interne Kennung: 528133
Los: LOT-0067
Titel: 10.3. KOŽNE PODLOGE (ovalne oblike z dvoslojnim lepilom) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 3.
Beschreibung: 10.3. KOŽNE PODLOGE (ovalne oblike z dvoslojnim lepilom) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 3.
Interne Kennung: 528134
Los: LOT-0068
Titel: 10.4. KOŽNE PODLOGE (kvadratne oblike u ušesom za odstranjevanje) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 4.
Beschreibung: 10.4. KOŽNE PODLOGE (kvadratne oblike u ušesom za odstranjevanje) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 4.
Interne Kennung: 528135
Los: LOT-0069
Titel: 10.5. KOŽNE PODLOGE (ovalne oblike, s 6 zarezami za boljše prilagajanje in penasto zadnjo stranjo) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 5.
Beschreibung: 10.5. KOŽNE PODLOGE (ovalne oblike, s 6 zarezami za boljše prilagajanje in penasto zadnjo stranjo) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 5.
Interne Kennung: 528136
Los: LOT-0070
Titel: 10.6. ENODELNE VREČKE IZ HIDROKOLOIDA Z DODANIM MANUKA MEDOM.
Beschreibung: 10.6. ENODELNE VREČKE IZ HIDROKOLOIDA Z DODANIM MANUKA MEDOM.
Interne Kennung: 528137
Los: LOT-0071
Titel: 11.1. Vrečke za oskrbo parastomalne kile in dodatki.
Beschreibung: 11.1. Vrečke za oskrbo parastomalne kile in dodatki.
Interne Kennung: 528138
Los: LOT-0072
Titel: 12.1. Pooperativna enodelna vrečka.
Beschreibung: 12.1. Pooperativna enodelna vrečka.
Interne Kennung: 528139
Los: LOT-0073
Titel: 13.1. Mostiček za podporo stome.
Beschreibung: 13.1. Mostiček za podporo stome.
Interne Kennung: 528140
Los: LOT-0074
Titel: 14.1. Valvula za urinski kateter, za posnemanje normalnega mokrenja.
Beschreibung: 14.1. Valvula za urinski kateter, za posnemanje normalnega mokrenja.
Interne Kennung: 528141
Los: LOT-0075
Titel: 15.1. Vrečke za oskrbo fistul.
Beschreibung: 15.1. Vrečke za oskrbo fistul.
Interne Kennung: 528142
Los: LOT-0076
Titel: 16.1. Tuneli za oskrbo endoatmosfernih fistul.
Beschreibung: 16.1. Tuneli za oskrbo endoatmosfernih fistul.
Interne Kennung: 528143
Los: LOT-0077
Titel: 17.1. Puder za stome.
Beschreibung: 17.1. Puder za stome.
Interne Kennung: 528144
Los: LOT-0078
Titel: 18.1. Pasta v obliki traku.
Beschreibung: 18.1. Pasta v obliki traku.
Interne Kennung: 528145
Los: LOT-0079
Titel: 19.1. Film, ki omogoča lepljenje na poškodovani koži.
Beschreibung: 19.1. Film, ki omogoča lepljenje na poškodovani koži.
Interne Kennung: 528146
Los: LOT-0080
Titel: 20.1. Elastični zaščitni trakovi.
Beschreibung: 20.1. Elastični zaščitni trakovi.
Interne Kennung: 528147
Los: LOT-0081
Titel: 21.1. Izdelki za nego kože brez vsebnosti alkohola.
Beschreibung: 21.1. Izdelki za nego kože brez vsebnosti alkohola.
Interne Kennung: 528148
Los: LOT-0082
Titel: 22.1. Perkutana endoskopska gastrostoma - osnovni set.
Beschreibung: 22.1. Perkutana endoskopska gastrostoma - osnovni set.
Interne Kennung: 528149
Los: LOT-0083
Titel: 23.1. Ventil za spojitev stomalne in drenažne vrečke.
Beschreibung: 23.1. Ventil za spojitev stomalne in drenažne vrečke.
Interne Kennung: 528150
Los: LOT-0084
Titel: 24.1. Petrkrake kožne podloge z aloo vero.
Beschreibung: 24.1. Petrkrake kožne podloge z aloo vero.
Interne Kennung: 528151