See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: C-3/26 Posodobitev opreme semaforiziranih križišč na državnih cestah v letih 2026 - 2028 za potrebe upravljanja prometa na daljavo iz centra CUVP
Beschreibung: Posodobitev opreme semaforiziranih križišč na državnih cestah v letih 2026 - 2028 za potrebe upravljanja prometa na daljavo iz centra CUVP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576858