See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het scheren van hagen en solitairs op het grondgebied van de stad Antwerpen
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein op het grondgebied van de Stad Antwerpen. Het betreft voornamelijk verkeersgroen, blokhagen, boomspiegels, hagen langs fiets- en voetpaden, hagen in middenbermen, enzovoort. De te scheren hagen liggen betrekkelijk versnipperd. De opdracht is verdeeld in 3 percelen waarbij de opdrachten geografisch gegroepeerd zijn. Perceel 1: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Merksem, Antwerpen Centrum, Borgerhout en Deurne Perceel 2: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Borsbeek, Berchem en Antwerpen-Kiel Perceel 3: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Antwerpen Linkeroever, Wilrijk en Hoboken
Interne Kennung: GAC_2025_03816
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Merksem, Antwerpen Centrum, Borgerhout en Deurne
Beschreibung: Perceel 1: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Merksem, Antwerpen Centrum, Borgerhout en Deurne (ongeveer 59.000 m² per jaar)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Borsbeek, Berchem en Antwerpen-Kiel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Antwerpen Linkeroever, Wilrijk en Hoboken
Interne Kennung: 3