666697-2026 - Ergebnis
Ungarn – Laborreagenzien – Különféle laboratóriumi reagensek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Különféle laboratóriumi reagensek
Beschreibung: Különféle laboratóriumi reagensek és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
Vorherige Bekanntmachung: 287710-2026
Interne Kennung: EKR000573702026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Alvadás vizsgálatok – Diagon Coag-M berendezésen
Beschreibung: Különféle laboratóriumi reagensek ,kellékanyagok, kontrollok, kalibrátorok, mosó-és rendszeroldatok, valamint egyéb fogyóanyagok beszerzése, a vizsgálatok elvégzésére, ajánlatkérő tulajdonában lévő Diagon Coag M automatához, 27 648 vizsgálat elvégzéséhez A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. A beszerzés magában foglalja továbbá: a megajánlott rész szerinti automata teljes körű, karbantartását, javítását, (beleértve a kopó-fogyó és elhasználódó anyagokat, javító és karbantartó anyagokat, a teljes körű szervizellátást, az időszaki karbantartást, a kiszállási- és munkadíjat) az automatához szükséges nyomtatók karbantartásának, javításának biztosítását.
Interne Kennung: EKR000573702026/4
Haupteinstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Menge: 27 648 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6.§ (2) bekezdésben foglalt lehetőség alapján a II.2.4.) pontban feltüntetett mennyiségen felül összesen 30% opciós mennyiség megrendeléséről dönthet. Az opció lehívására az alapmennyiségre vonatkozó feltételekkel (ár, szállítási határidő, minőségi követelmények, stb.) kerülhet sor.